סיום שנה וחלוקת תעודות - לתלמידי תכנית "קנגורו"

לתלמידים שיעברו את כל שלבי התוכנית מובטחת בגרות איכותית והצלחה בלימודים אקדמאיים - אמר פרופ' מארק אפלבאום, מנהל התוכנית


טקס סיום וחלוקת תעודות - מצטייני "קנגורו"


בשיתוף המכללה האקדמית לחינוך ע"ש קייהטקס ובהשתתפות מ"מ ראש העיר מר יהודה בצלאל, מנהל אגף החינוך ד"ר מקס פרץ וד"ר עידו טסיני שמרכז את תכנית קנגורו זו השנה השמינית, התקיים טקס סיום וחלוקת תעודות לציון סוף השנה.

השנה השתתפו בתוכנית כ-1250  תלמידים ומתוכם עלו לשלב הגמר כ-50 תלמידים. וכ-20 תלמידים מצטיינים הוזמנו לטקס חלוקת התעודות והפרסים שהתקיים בבית הספר עמי אסף ופה יש לציין את מנהלת ביהס הגב' ימית קוראה על אירוח וניהול טקס מרשים ומרגש.


התלמידים המצטיינים זכו בפרסים יקרי ערך כגון אופניים מקצועיות, קורקינט ועוד שלל פרסים. 
הצלחתם מראה את היכולת ואת הפוטנציאל הרב הטמון בתלמידינו. 


פרופ' מארק אפלבאום שהעביר הרצאה קצרה עם חידות מהנות למשתתפים, ציין בטקס: "אחת המטרות העיקריות של תוכנית קנגורו היא טיפוח מיומנויות חשיבה מסדר גבוה מגיל צעיר, ובזה להבטיח בסיס מוצק להצלחה במקצועות STEM ולא רק בהם. פיתוח חשיבה יצירתית וביקורתית בשילוב עם יכולות התמדה וסיבולת אינטלקטואלית הן המטרות הנוספות של התוכנית, כאשר כל המשימות בתוכנית הן פרי יצירה של צוות בינלאומי הכולל נציגים מיותר מ - 100 מדינות בעולם לתלמידים שיעברו את כל שלבי התוכנית מובטחת בגרות איכותית והצלחה בלימודים אקדמאיים"".


מנהל אגף חינוך ד"ר מקס פרץ הוסיף: "השתתפות התלמידים בתחרות 'קנגורו' מעידה על הרצון והמחויבות של מערכת החינוך בדימונה לקדם את ההישגים במתמטיקה ולפתח חשיבה לוגית ויצירתית ובשנים האחרונות אנו רואים את תוצאות ההשקעה בזה שיותר תלמידים מסיימים בגרות במתמטיקה של 5 יח'  מאשר בעבר. הדרך לחיים סלולה הרבה יותר טוב כשאתה מגיע עם 5 יח' מתמטיקה.