מחזקים את התעשייה בדימונה

"דלק - סן מחזור" תרחיב את פעילותה ותבנה מתקן ייצור חדש בהשקעה של כ-23 מיליוני ש"ח ובסיוע של למעלה מ-4.5 מיליוני ש"ח ממשרד הכלכלה * התכנית צפויה להביא לגידול במחזור המכירות של החברה בהיקף של 18,229,000 ש"ח ולקליטת עובדים

החברה עוסקת בייצור ממיסים מסוגים שונים לרבות ציקלוהקסנון, באמצעות תהליך של זיקוק חומרים והשבתם לרמה של ניקיון המאפשרת שימוש חוזר בתעשייה

תכנית השקעה זו מבוססת על עבודת מו"פ שבוצעה בחברה בשנים האחרונות ומיועדת להקמת מתקן ייצור חדש שבמרכזו מערכת זיקוק מפריט. ציוד זה יאפשר לחברה לייצר ברמה תעשייתית ציקלוהקסנון בדרגת ניקיון של 99%, אותו היא אוספת ממפעל אינטל בקרית גת.

מנהלת רשות ההשקעות במשרד הכלכלה והתעשייה אישרה לחברת דלק - סן מחזור בע"מ הממוקמת בדימונה, תכנית השקעה בגין הרחבת מפעל קיים בסך של 22,950,000 ש"ח (4,590,000 ש"ח במונחי מענק).

התכנית צפויה להביא לגידול בהיקף של 18,229,000 ש"ח במחזור המכירות בחברה.

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, אמר כי "זהו המשך ישיר לתנופת פיתוח התעשייה בנגב המזרחי ויצירת מקומות עבודה חדשים. פתיחת והרחבת פעילות מפעלים וחברות לצד קידום התעשייה והתעסוקה בכל רחבי המדינה, ובפריפריה בפרט, הינה משימה הנמצאת בראש סדר העדיפויות של משרד הכלכלה והתעשייה. המשרד פועל ליצירת תעסוקה איכותית ולהעלאת הפריון, בייצור משרות באיכות גבוהה, וקידום התעשייה והכלכלה"

ראש עיריית דימונה, בני ביטון, בירך על הסיוע ואמר כי "אצל ידידי השר אלי כהן יש עשייה ותמיכה כל השנה ולא רק בתקופת בחירות. דימונה מיגרה מחצית מהאבטלה בעיר והשיבה להרבה מתושביה את כבודם לעבוד בכבוד הרבה בזכות השר והמשרד שהוא עומד בראשו".