מועדון זאפה חדש יפתח בסינמה סיטי

הוגה הרעיון: איש דימונה לשעבר, הקולנוען משה אדרי

מועדון זאפה באר שבע יפתח בחודש מרץ הקרוב ויביא לבירת הנגב את ההופעות של מיטב אמני ישראל.

 המועדון החדש ממוקם במתחם הסינמה סיטי בבאר שבע, מתפרס על פני 1,000 מ"ר והוקם בהשקעה של כ-6 מיליון ₪.

תושבי הנגב והדרום בהם באר שבע, דימונה, אשקלון, נתיבות, אופקים, שדרות, ערד וכל מושבי הסביבה, יוכלו ליהנות משילוב מנצח של Fine dining ועולם שלם של הופעות חיות.

 בחודש הפתיחה יופיעו (לפי סדר הא'-ב'): אביב גפן, גידי גוב, ג'יין בורדו, הפרויקט של רביבו, הראל סקעת, יהודה פוליקר, מארינה מקסימיליאן, מועדון הקצב של אביהו פנחסוב, מוש בן ארי, משה פרץ, מתי כספי, עילי בוטנר וילדי החוץ, קובי אפללו, ריקי גל, שרית חדד ועוד רבים וטובים.

קבוצת זאפה, משפחת אדרי וקבוצת איינשטיין, מכריזים על מועד פתיחתו הרשמית של זאפה באר שבע, מועדון הופעות חדש ממשפחת מועדוני זאפה בבירת הנגב, בחודש מרץ הקרוב. המועדון ממוקם במתחם הבילוי סינמה סיטי שנפתח לאחרונה.

 החל מחודש מרץ 2020, עם פתיחת המועדון, תושבי הנגב והדרום כאמור בהם דימונה, יוכלו ליהנות מחוויית בילוי בלתי רגילה המשלבת מסעדה איכותית, בר עשיר והופעות של מיטב אמני ישראל.

 המועדון החדש הוקם בהשקעה של כ-6 מיליון ₪, מתפרס על פני 1,000 מ"ר ומכיל מאות מקומות במופעי ישיבה ובמופעי עמידה. המועדון כולו עוצב כלאונג', בדומה למועדוני המוזיקה הגדולים בעולם, וצוייד במערכת סאונד מתקדמת וחדשנית. כמו כן, במועדון יהיו גם חדרי אמנים מפוארים לרשות האמנים והנגנים שיופיעו בזאפה. כמו בשאר מועדוני זאפה ברחבי הארץ, בזאפה באר-שבע יהיה שילוב מנצח של Fine dining ועולם שלם של הופעות חיות, והקהל יוכל ליהנות מתפריט אוכל ושתייה מגוון ועשיר.

 גולן עינת, בעלי קבוצת זאפה, מסר: "אנחנו שמחים ונרגשים לצרף מועדון חדש למשפחת מועדוני זאפה. זו היא זכות עבורנו להביא לבירת הנגב את הבית של המוזיקה הישראלית, ואני רוצה להודות למשפחת אדרי על השותפות בדרך החדשה. כמו בכל מועדוני זאפה ברחבי הארץ, גם זאפה באר שבע יהווה בית לאמנים, ויענה על הביקוש הרב של תושבי האזור לסטנדרט חדש של חווית בילוי איכותית".