הודיס מלווה את ילדי דימונה

ארגון פתחון לב, קבוצת הודיס ועיריית דימונה חנכו ביום רביעי האחרון בטקס חגיגי את פתיחת שנת הלימודים של כיתת האופנה 'לגעת באופק' בדימונה, אותה תלווה קבוצת הודיס (שמחזיקה תחתיה מותגי אופנה רבים ומגוונים) במשך שבע שנים- כל הדרך להצלחה.

תכנית 7, אליה מצטרפים תלמידי כיתה י' 5 מבית הספר ליהמן בדימונה הינה חלק מהמפעל החינוכי 'לגעת באופק', פועלת לליווי בני נוער מהפריפריה הגאוגרפית והחברתית במשך שבע השנים הקריטיות של התיכון, הצבא ושנת השחרור הראשונה ולסיוע לבני הנוער לפתח את הכלים הנדרשים להם להתפתחותם כבוגרים מועילים לחברה ולעצמם.

ההחלטה ללוות את כיתת האופנה בדימונה מתחברת למייסדי קבוצת הודיס לנקודה אישית שהרי זהו בית הספר וזוהי העיר בה גדלו והתחנכו בעצמם. על כן, אלו החליטו לקחת חסות על כלל תקופת הפעילות ולסייע לבני הנוער להשתלב בעולם האופנה התחרותי והמאתגר. בין היתר ילמדו בני הנוער נושאים כמו בחירת ותכנון גזרות, התנהלות עם סוגי בדים שונים, טרנדים ואופנות.

במסגרת הטקס החגיגי שנערך במעמד ראש עיריית דימונה מר בני ביטון, מנכ"ל פתחון לב ולגעת באופק מר אלי כהן ומייסד וסמנכ"ל קבוצת הודיס מר אורן בר גיל, הורגשה ההתרגשות הענקית של בני הנוער והוריהם.

ראש העיר בני ביטון אמר: "המטרה שלנו היא לחשוב 20 צעדים קדימה למען ילדי דימונה. כיום כ- 50% מתקציב העיר עובר לחינוך והאחוז הזה צפוי לגדול עוד בעתיד". ראש העיר פנה לבני הנוער ואמר: "ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו, אנחנו סומכים עליכם שתשקיעו ובטוחים שתצליחו".

אורן בר גיל, מייסד וסמנכ"ל הודיס התייחס לקשר האישי שלו לעיר ואמר: "גדלתי בבית הספר בשכונה כאן ליד. הכוח שלכם הוא האמונה בעצמכם. כל אחד מכם הוא עולם שלם ולאן שתכוונו לשם גם תוכלו להגיע בזכות ההשקעה."

אלי כהן, מנכ"ל פתחון לב והמפעל החינוכי לגעת באופק הודה לעיריית דימונה ולקבוצת הודיס על השותפות שאינה מובנת מאליה ואמר לנערים: "אנחנו בפתחון לב כאן בשבילכם ונדאג לתת לכם כל מה שרק תצטרכו במהלך שבע השנים הבאות כדי שתוכלו לחלום בגדול ולהגשים."

תאיר, בוגרת התכנית שהגיעה במיוחד מבאר שבע סיפרה בקצרה על התהליך שעברה במסגרת תכנית 7 ואמרה: "הכלים שקיבלתי בתכנית משמשים אותי עכשיו ואני בטוחה שישמשו אותי גם בעתיד. אני יודעת שבכל שעה שרק אצטרך, גם לאחר סיום התכנית, המנחה שלי תהיה זמינה עבורי וזו ממש מתנה לחיים. יש לי עוד דרך לעבור אבל אני בטוח בכיוון הנכון בזכות התכנית".