אורחים בפסטיבל המחול העולמי

להקת המחול Seed מגיעה לדימונה

אורחים בפסטיבל המחול העולמי שייערך בשבוע הבא בדימונה: להקת המחול Seed.

להקת המחול Seed נוסדה לפני כחמישה חודשים ע"י הכוריאוגרפית רעות אזריאל.

רוב חברי הלהקה הגיעו ללא רקע קודם במחול ומאז נדבקו בחיידק. המפגש הראשון עם הרקדנים היה למעשה במסגרת חזרות למופע סיום של בוגרי ביה"ס להימן. במהלכן עברו שיעורי מחול ונחשפו לראשונה לעולם המחול הלירי והמודרני. התשוקה והצימאון לרקוד, כמו הרצינות והאחריות של חברי ההרכב היוו אבן יסוד להתגבשותה של הלהקה, אשר הרכבה מונה שישה רקדנים. כבר בחודש הבא צפויים רובם להשתלם בסמינר למחול בסגנונות שונים: מודרני, היפ הופ, בלט קלאסי, פיתוח קול ותיאטרון אצל טובי המורים מהארץ ומחו"ל! 

נועה ליב, חברת הלהקה: "לפני ארבעה חודשים לא ציפינו שנהיה במקום בו אנו נמצאים כעת. אף פעם לא רקדנו מחול מודרני, אך עשינו זאת בהנאה ובהצלחה הודות לרעות עזריאל אשר אט, אט השרישה בנו ביטחון וסמכה עלינו שנצליח לבצע ריקוד ברמה כזאת. אנחנו נרגשים מאוד לחלוק במה עם להקות וותיקות מהארץ ומהעולם בפסיטבל הפולקלור ובפסטיבל הפרינג' ומודים לרעות שעוררה בנו את הזיקה למחול". 

ניקיטה פיז' "אחרי מסיבת סיום הרגשתי ריקנות, נגמר פרק בחיים אבל פתאום כמו אור בקצה המנהרה נפלה בידנו הזדמנות פז שאף אחד לא ציפה לה".

להקת Seed עתידה להופיע בפסטיבל הפולקלור הבינלאומי ב-2.7 בפסטיבל בדימונה, לצד להקות מסין, טורקיה ועוד... ובין 23-26 יופיעו בפסטיבל הפרינג' הבינלאומי בב"ש.

בשנת הלימודים הקרובה צפויה הלהקה לקיים אודישנים ולקלוט רקדנים חדשים משכבות הגיל ז'-י"ב.